Afrika Uluslar Kupası - Eleme:: group A
March 22
MS
Sudan
Equatorial Guinea
March 23
MS
Senegal
Madagascar
Afrika Uluslar Kupası - Eleme:: group B
March 22
MS
Malawi
Fas
March 23
MS
Cameroon
Comoros
Afrika Uluslar Kupası - Eleme:: group C
March 23
MS
Burundi
Gabon
MS
Mali
South Sudan
Afrika Uluslar Kupası - Eleme:: group D
March 22
MS
Algeria
Gambia
March 24
MS
Benin
Togo
Afrika Uluslar Kupası - Eleme:: group E
March 22
MS
Nigeria
Seychelles
March 24
MS
Libya
South Africa
Afrika Uluslar Kupası - Eleme:: group F
March 22
İptal
Sierra Leone
Ethiopia
March 23
MS
Ghana
Kenya
Afrika Uluslar Kupası - Eleme:: group G
March 24
MS
DR Congo
Liberia
MS
Zimbabwe
Congo
Afrika Uluslar Kupası - Eleme:: group H
March 23
MS
Ivory Coast
Rwanda
March 24
MS
Central African Republic
Guinea
Afrika Uluslar Kupası - Eleme:: group I
March 22
MS
Burkina Faso
Mauritania
MS
Botswana
Angola
Afrika Uluslar Kupası - Eleme:: group J
March 22
MS
Tunisia
Eswatini
March 23
MS
Niger
Egypt
Afrika Uluslar Kupası - Eleme:: group K
March 23
MS
Guinea-Bissau
Mozambique
MS
Zambia
Namibia
Afrika Uluslar Kupası - Eleme:: group L
March 24
MS
Cape Verde
Lesotho
MS
Tanzania
Uganda
Afrika Uluslar Kupası - Grup F
Haziran 25
18:00
Cameroon
Guinea-Bissau
21:00
Ghana
Benin
Afrika Uluslar Kupası - Grup E
Haziran 24
18:00
Tunisia
Angola
21:00
Mali
Mauritania
Afrika Uluslar Kupası - Grup D
Haziran 23
15:30
Fas
Namibia
Haziran 24
15:30
Ivory Coast
South Africa
Afrika Uluslar Kupası - Grup C
Haziran 23
18:00
Senegal
Tanzania
21:00
Algeria
Kenya
Afrika Uluslar Kupası - Grup B
Haziran 22
18:00
Nigeria
Burundi
21:00
Guinea
Madagascar
Afrika Uluslar Kupası - Grup A
Haziran 21
21:00
Egypt
Zimbabwe
Haziran 22
15:30
DR Congo
Uganda
Afrika Uluslar Kupası - Round of 16
Temmuz 5
17:00
1D
? - ?
3BEF
20:00
2A
? - ?
2C
Temmuz 6
18:00
2B
? - ?
2F
20:00
1A
? - ?
3CDE
Temmuz 7
17:00
1B
? - ?
3ACD
20:00
1C
? - ?
3ABF
Temmuz 8
18:00
1E
? - ?
2D
20:00
1F
? - ?
2E
Afrika Uluslar Kupası - Quarter-finals
Temmuz 10
18:00
2A/2C
? - ?
1D/3BEF
20:00
2B/2F
? - ?
1A/3CDE
Temmuz 11
18:00
1E/2D
? - ?
1C/3ABF
20:00
1B/3ACD
? - ?
1F/2E
Afrika Uluslar Kupası - Semi-finals
Temmuz 14
17:00
Winner QF 1
? - ?
Winner QF 4
20:00
Winner QF 3
? - ?
Winner QF 2
Afrika Uluslar Kupası - Bronze
Temmuz 17
20:00
Loser SF 1
? - ?
Loser SF 2
Afrika Uluslar Kupası - Final
Temmuz 19
20:00
Winner SF 1
? - ?
Winner SF 2
  • Maç Özetleri