Çek Cumhuriyeti - 1st League
Temmuz 12
MS
Jablonec
Bohemians 1905
Temmuz 13
MS
Pribram
Teplice
MS
Banik Ostrava
Slovan Liberec
MS
Viktoria Plzen
Sigma Olomouc
Temmuz 14
MS
Mlada Boleslav
Karvina
MS
SK Dynamo Ceske Budejovice
Opava
MS
Sparta Prague
Slovacko
Temmuz 15
MS
FC Fastav Zlin
Slavia Prague
Çek Cumhuriyeti - 3rd league MSFL
Haziran 14
MS
Mfk Vyskov
Uhersky Brod
Haziran 15
MS
FC Hlucin
MFK Frydek-Mistek
MS
FC Msa Dolni Benesov
Rymarov
MS
FC Odra Petrkovice
SK Spartak Hulin
MS
FK Hodonin
SK Lisen
MS
Sk Hanacka Slavia Kromeriz
SFK Vrchovina
Çek Cumhuriyeti - 1st League:: championship
May 26
MS
Jablonec
Slovan Liberec
MS
Slavia Prague
Sparta Prague
MS
Viktoria Plzen
Banik Ostrava
Haziran 1
MS
Banik Ostrava
Mlada Boleslav
Çek Cumhuriyeti - 1st League:: relegation
May 25
MS
Bohemians 1905
Opava
MS
Slovacko
Karvina
MS
Pribram
Dukla Praha
Çek Cumhuriyeti - 1st League:: qualification
Haziran 2
MS
Pribram
FC Zbrojovka Brno
MS
Vysocina Jihlava
Karvina
Çek Cumhuriyeti - 4th league:: Division A
Haziran 15
MS
Admira Praha
TJ Prestice
MS
Jindrichuv Hradec
Doubravka
MS
Klatovy
Aritma Praha
MS
Spartak Sobeslav
Marianske Lazne
MS
Horovicko
Tatran Sedlcany
MS
MFK Dobris
2 - 1
TJ Sokol Cizova
Çek Cumhuriyeti - 4th league:: Division B
Haziran 15
MS
Mostecky FK
FK Zbuzany
AP
Sokol Libis
FK Brandys nad Labem *
MS
TJ Tatran Rakovnik
Meteor Praha
MS
SK Polaban Nymburk
Chomutov
AP
Sokol Hostoun
Motorlet Praha *
MS
FK Ostrov
Neratovice
MS
SS Ostra
Banik Sous
Çek Cumhuriyeti - 4th league:: Division C
Haziran 15
MS
Horky nad Jizerou
0 - 1
Benatky nad Jizerou
AP
Cesky Brod *
Vysoke Myto
Haziran 16
MS
Kolin
0 - 0
FC Olympia HK
Çek Cumhuriyeti - 4th league:: Division D
Haziran 14
MS
Tasovice
Zdirec Nad Doubravou
MS
Slovan Bzenec
FC ZDAS Zdar nad Sazavou
MS
FC Dosta Bystrc Kninicky
FC Spartak Velka Bites
Haziran 15
MS
Stara Rise
Slavoj Polna
MS
AFC Humpolec
FC Strani
Haziran 16
MS
Slovan Rosice
6 - 0
Breclav
Çek Cumhuriyeti - 4th league:: Division E
Haziran 14
MS
Bospor Bohumin
Sokol Usti
Haziran 15
MS
Hermanice
Sumperk
MS
Slavicin
Slavoj Olympia
MS
FC Viktorie Prerov
0 - 2
MFK Havirov
MS
Novy Jicin
Frydlant
May 25
MS
FC Viktoria Plzen U21
SK Sigma Olomouc
May 26
MS
FC Zbrojovka Brno
Bohemians 1905
MS
FC Hradec Kralove
1 FC Slovacko U21
May 27
MS
AC Sparta Praha U21
1 - 2
Banik Ostrava II
MS
FK Mlada Boleslav
FC Slovan Liberec
Çek Cumhuriyeti - Juniorska liga CFL
March 17
MS
Dukla Praha
FK Mlada Boleslav
March 18
MS
1. FK Pribram
FK Teplice
MS
AC Sparta Praha U21
Slavia Praha
MS
FC Slovan Liberec
FK Baumit Jablonec
MS
Ceske Budejovice
FC Hradec Kralove
MS
FC Viktoria Plzen U21
Bohemians 1905
Çek Cumhuriyeti - Juniorska liga MSFL
March 17
MS
Mfk Okd Karvina
Banik Ostrava II
MS
SK Sigma Olomouc
FK Fotbal Trinec
March 18
MS
FC Fastav Zlin
FC Zbrojovka Brno
MS
FC Vysocina Jihlava U21
1 FC Slovacko U21
Çek Cumhuriyeti - Juniorska liga:: group B
May 24
MS
FK Baumit Jablonec
FC Vysocina Jihlava U21
May 26
MS
Mfk Okd Karvina
1 - 3
FK Teplice
May 27
MS
Slavia Praha
Dukla Praha
MS
1. FK Pribram
FK Fotbal Trinec
Çek Cumhuriyeti - U19 league
Haziran 5
MS
Hradec Kralove U19
FC Vysocina Jihlava U19
MS
Zbrojovka Brno U19
Pardubice U19
AP
Dukla Praha U19
Mlada Boleslav U19 *
AP
Karvina U19 *
Banik Ostrava U19
Çek Cumhuriyeti - 2. Lig
Temmuz 19
16:00
Vitkovice
? - ?
MFK Chrudim
17:00
FC Vlasim
? - ?
FC Zbrojovka Brno
Temmuz 20
09:15
Sokolov
? - ?
Hradec Kralove
09:15
Dukla Praha
? - ?
Trinec
09:15
Pardubice
? - ?
Zizkov
16:00
SK Prostejov
? - ?
FK Slavoj Vysehrad
16:00
SK Lisen
? - ?
FK Varnsdorf
Temmuz 22
16:00
Usti nad Labem
? - ?
Vysocina Jihlava
Çek Cumhuriyeti - 3rd league CFL
Ağustos 9
17:00
SK Benesov
? - ?
FK MAS Taborsko
Ağustos 10
09:15
Loko Vltavin
? - ?
FC Pisek
Ağustos 11
09:15
FK Admira Prague
? - ?
SK Slavia Praha B
09:30
1. FC Karlovy Vary
? - ?
FK Pribram B
16:00
Kraluv Dvur
? - ?
Stechovice
16:00
SK Rakovnik
? - ?
FC Viktoria Plzen B
16:00
Sokol Hostoun
? - ?
SK Motorlet Praha
16:00
TJ Jiskra Domazlice
? - ?
Sparta Prague
Çek Cumhuriyeti - Kupa Maçları
Temmuz 28
16:00
1 HFK Olomouc
? - ?
Mfk Vyskov
16:00
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
? - ?
FC Msa Dolni Benesov
16:00
1.fc Viktorie Prerov
? - ?
FC Viktoria Otrokovice
16:00
Detmarovice
? - ?
FK Bospor Bohumin
16:00
FC Elseremo Brumov
? - ?
FC Strani
16:00
FC Olesnice U Bouzova
? - ?
FK Nove Sady
16:00
FC Spartak Velka Bites
? - ?
FC Velke Mezirici
16:00
FC Vsetin
? - ?
Tj Valasske Mezirici
16:00
FK San Jv Sumperk
? - ?
Sk Hanacka Slavia Kromeriz
16:00
Fc Slavoj Olympia Bruntal
? - ?
SK Jiskra Rymarov
16:00
Frenstat Pod Radhostem
? - ?
FK Kozlovice
16:00
MFK Havirov
? - ?
FC Hlucin
16:00
Polanka
? - ?
FK Novy Jicin
16:00
Sk Tatran Zdirec Nad Doubravou
? - ?
FC Slovan Havlickuv Brod
16:00
Skastice
? - ?
FK Apos Blansko
16:00
Slavoj Polna
? - ?
FSC Stara Rise
16:00
Start Brno
? - ?
SFK Vrchovina
16:00
TJ Slovan Bzenec
? - ?
FC Slovan Rosice
16:00
TJ Sokol Lanzhot
? - ?
FK Hodonin
16:00
TJ Sokol Nevsova
? - ?
FC Tvd Slavicin
16:00
TJ Sokol Zeletava
? - ?
Sokol Tasovice
16:00
TJ Unie Hlubina
? - ?
Fc Hermanice Slezska
16:00
Tatran Vsechovice
? - ?
SK Hranice
16:00
Zdar Nad Sazavou
? - ?
Afc Humpolec
  • Maç Özetleri