Danimarka - Superliga
Temmuz 12
MS
FC Midtjylland
Esbjerg FB
Temmuz 14
MS
SonderjyskE
Randers FC
MS
AC Horsens
FC Nordsjaelland
MS
Lyngby
AaB
MS
OB
FC Koebenhavn
MS
Broendby IF
Silkeborg
Temmuz 15
MS
Hobro
AGF
Haziran 22
MS
Avarta
Kjellerup
MS
Frem
Tarup-Paarup
MS
Hilleroed
Skovshoved
MS
Marienlyst
Dalum
MS
Slagelse
FC Sydvest 05
MS
Vejgaard
Odder IGF
Danimarka - 1. Lig
Temmuz 28
14:00
BK Fremad Amager
? - ?
Vejle Boldklub
14:00
Fredericia
? - ?
Vendsyssel FF
14:00
Kolding IF
? - ?
Hvidovre IF
14:00
Nykoebing FC
? - ?
HB Koege
14:00
Skive
? - ?
Naestved
14:00
Viborg FF
? - ?
FC Roskilde
Ağustos 3
11:00
HIK Hellerup
? - ?
BK Avarta
13:00
Frem
? - ?
FA 2000
14:00
B 93 Copenhagen
? - ?
Hillerod Fodbold
14:00
Skovshoved IF
? - ?
FC Helsingoer
Ağustos 4
12:00
Holbaek B&I
? - ?
Bronshoj BK
12:00
Slagelse BI
? - ?
Vanlose
Ağustos 3
12:00
Vejgaard Bk
? - ?
Middelfart
13:00
Dalum IF
? - ?
Brabrand
13:00
FC Sydvest 05
? - ?
AB
13:00
Naesby BK
? - ?
Aarhus Fremad
Ağustos 4
12:00
Thisted
? - ?
Vejlby Skovbakken Aarhus
13:00
Ringkobing IF
? - ?
Jammerbugt FC
Danimarka - DBU Kupası 2.Tur
Ağustos 6
16:30
Marstal/Rise
? - ?
Kolding B
17:00
Aarhus Fremad
? - ?
Brabrand
17:00
B.Chang
? - ?
FC Soenderborg
17:00
BK Union
? - ?
B 93
17:00
Eskilstrup
? - ?
KFUM Roskilde
17:00
FC Sunshine
? - ?
Frem
17:00
Haarby/Flemloese
? - ?
Otterup
17:00
Herlev
? - ?
Karlslunde IF
17:00
Herstedoester IC
? - ?
Taastrup FC
17:00
Marienlyst
? - ?
Hedensted
17:00
Noerresundby
? - ?
IF Lyseng
17:00
Vildbjerg SF
? - ?
Vejgaard
17:30
Jaegersborg
? - ?
HIK
17:30
Jammerbugt FC
? - ?
Viborg
17:30
Naestved 77
? - ?
Ledoeje-Smoerum Fodbold
17:30
Oure FA
? - ?
Middelfart
17:45
FC Helsingoer
? - ?
AB
Ağustos 7
17:00
Avedoere
? - ?
Slagelse
17:00
Dalum
? - ?
Kolding IF
17:00
Dronninglund IF
? - ?
FC Djursland
17:00
FC Rudersdal
? - ?
Hilleroed
17:00
Frederiksberg
? - ?
KFUM
17:00
Fuglebakken KFUM Aarhus
? - ?
Vatanspor
17:00
Hatting/Torsted
? - ?
Fredericia
17:00
Holbaek
? - ?
Nykoebing FC
17:00
Holstebro
? - ?
Odder IGF
17:00
OKS
? - ?
FC Sydvest 05
17:00
Ringkoebing
? - ?
VSK Aarhus
17:00
Roenne fB
? - ?
B 1908
17:00
Skjold
? - ?
Fremad Amager
Ağustos 8
17:00
Tüm Fikstürleresoe GF
? - ?
Vejle Boldklub
17:00
Avarta
? - ?
Skovshoved
17:00
Krarup/Espe SG & I
? - ?
Varde
17:00
Lystrup IF
? - ?
Skive
17:00
Nordfalster
? - ?
FC Roskilde
17:00
SGI/SSK
? - ?
Tarup-Paarup
17:00
Skagen
? - ?
Thisted
17:30
Vordingborg
? - ?
Naestved
18:00
Viktoria
? - ?
Hundested IK
Ağustos 2
17:30
Herlev
? - ?
Ledoje Smorum Fodbold
Ağustos 3
11:30
BK Fremad Valby
? - ?
KFUM Roskilde
12:30
IF Skjold Birkeroed
? - ?
Ballerup Skovlunde
13:00
Koge Nord FC
? - ?
Tarnby FF
Ağustos 3
12:00
BK Union
? - ?
KFUM Roskilde
12:00
Frederikssund
? - ?
B 1908 Amager
12:00
Greve Fodbold
? - ?
GVI
12:00
Karlslunde If
? - ?
Avedoere IF
14:00
AB Taarnby
? - ?
Ishoej If
Ağustos 2
18:00
Hedensted IF
? - ?
BK Marienlyst
18:00
Tarup-Paarup IF
? - ?
Kolding BK
Ağustos 3
12:00
Otterup B & IK
? - ?
Odder IGF
12:00
SFB Oure FA
? - ?
Varde IF
14:00
OKS
? - ?
Herning Fremad
Ağustos 2
17:30
Lyseng IF
? - ?
Kjellerup IF
Ağustos 3
12:30
Aarhus Fremad 2
? - ?
Norresundby BK
12:30
Skjold IF Saeby
? - ?
Viby IF
Ağustos 4
12:00
Holstebro BK
? - ?
Silkeborg KFUM
  • Maç Özetleri