Avrupa Şampiyonası - Quarter-finals
Nisan 18
20:00
Chelsea
Slavia Prague
20:00
Eintracht Frankfurt
Benfica
20:00
Napoli
Arsenal
20:00
Valencia
Villarreal
Avrupa Şampiyonası - Semi-finals
May 2
20:00
Arsenal/SSC Napoli
? - ?
Villarreal/Valencia
20:00
Benfica/Eintracht Frankfurt
? - ?
Slavia Prague/Chelsea
Avrupa Şampiyonası - Final
May 29
20:00
Winner SF 2
? - ?
Winner SF 1
Avrupa Şampiyonası - Round of 16
March 14
MS
Dynamo Kyiv
Chelsea
MS
FC Krasnodar
Valencia
MS
Salzburg
Napoli
MS
Arsenal
Rennes
AET
Benfica
Dinamo Zagreb
MS
Inter
Eintracht Frankfurt
AET
Slavia Prague
Sevilla
MS
Villarreal
Zenit St. Petersburg
Avrupa Şampiyonası - Round of 32
Şubat 20
MS
Sevilla
Lazio
Şubat 21
MS
Arsenal
BATE Borisov
MS
Dinamo Zagreb
Viktoria Plzen
MS
Eintracht Frankfurt
Shakhtar Donetsk
MS
Napoli
FC Zuerich
MS
Salzburg
Club Brugge
MS
Valencia
Celtic
MS
Villarreal
Sporting CP
MS
Zenit St. Petersburg
Fenerbahce
MS
Bayer Leverkusen
FC Krasnodar
MS
Benfica
Galatasaray
MS
Chelsea
Malmoe FF
MS
Dynamo Kyiv
Olympiacos
MS
Genk
Slavia Prague
MS
Inter
Rapid Wien
MS
Real Betis
Rennes
Avrupa Şampiyonası - Grup A
Aralık13, 2018
MS
AEK Larnaca
Bayer Leverkusen
MS
Ludogorets Razgrad
FC Zuerich
Avrupa Şampiyonası - Grup B
Aralık13, 2018
MS
Celtic
Salzburg
MS
RasenBallsport Leipzig
Rosenborg
Avrupa Şampiyonası - Grup C
Aralık13, 2018
MS
FC Koebenhavn
Bordeaux
MS
Slavia Prague
Zenit St. Petersburg
Avrupa Şampiyonası - Grup D
Aralık13, 2018
MS
Dinamo Zagreb
Anderlecht
MS
Spartak Trnava
Fenerbahce
Avrupa Şampiyonası - Grup E
Aralık13, 2018
MS
Arsenal
Qarabag FK
MS
Sporting CP
Vorskla Poltava
Avrupa Şampiyonası - Grup F
Aralık13, 2018
MS
F91 Dudelange
Real Betis
MS
Olympiacos
Milan
Avrupa Şampiyonası - Grup G
Aralık13, 2018
MS
Rapid Wien
Rangers
MS
Villarreal
Spartak Moscow
Avrupa Şampiyonası - Grup H
Aralık13, 2018
MS
Lazio
Eintracht Frankfurt
MS
Marseille
Apollon Limassol
Avrupa Şampiyonası - Grup I
Aralık13, 2018
MS
Besiktas
Malmoe FF
MS
Genk
Sarpsborg 08
Avrupa Şampiyonası - Grup J
Aralık13, 2018
MS
Akhisarspor
Standard Liege
MS
Sevilla
FC Krasnodar
Avrupa Şampiyonası - Grup K
Aralık13, 2018
MS
Dynamo Kyiv
Jablonec
MS
Rennes
FC Astana
Avrupa Şampiyonası - Grup L
Aralık13, 2018
MS
PAOK Thessaloniki FC
BATE Borisov
MS
Vidi FC
Chelsea
Avrupa Şampiyonası - Eleme
Ağustos 30, 2018
AET
FC Astana *
APOEL Nicosia
MS
FC Ufa
Rangers
MS
AEK Larnaca
Trencin
AET
FC Koebenhavn *
Atalanta
MS
RasenBallsport Leipzig
Zorya Luhansk
MS
Apollon Limassol
Basel
MS
CFR Cluj
F91 Dudelange
MS
Ludogorets Razgrad
Torpedo Kutaisi
MS
Maccabi Tel Aviv
Sarpsborg 08
MS
Molde
Zenit St. Petersburg
MS
Qarabag FK
FC Sheriff
MS
FC Midtjylland
Malmoe FF
MS
Besiktas
Partizan Beograd
MS
KF Shkendija
Rosenborg
MS
Broendby IF
Genk
MS
FC FCSB
Rapid Wien
MS
Spartak Trnava
Olimpija Ljubljana
MS
Bordeaux
Gent
MS
Burnley
Olympiacos
MS
Celtic
Suduva
MS
Sevilla
Sigma Olomouc
Avrupa Şampiyonası - Eleme:: Preliminary round
Temmuz 5, 2018
AET
St Joseph's
B36 Torshavn *
MS
Riteriais
Cefn Druids AFC
MS
FC Prishtina
Avrupa Şampiyonasıpa FC
MS
Gzira United
Sant Julia
MS
Bala Town
Tre Fiori
MS
Klaksvik
Birkirkara
MS
Folgore
UE Engordany
  • Maç Özetleri