Ulusal Maçlar - Ülke Maçları
Temmuz 13
MS
India
North Korea
Temmuz 14
MS
Tonga
Vanuatu
Temmuz 15
MS
Fiji
Tuvalu
MS
Solomon Islands
American Samoa
MS
Tahiti
New Caledonia
MS
North Korea
Tajikistan
Temmuz 16
MS
India
1 - 1
Suriye
Temmuz 17
MS
Papua New Guinea
8 - 0
Tonga
MS
New Caledonia
Tuvalu
Temmuz 19
01:00
Tahiti
? - ?
American Samoa
04:00
Vanuatu
? - ?
Samoa
07:00
Fiji
? - ?
Solomon Islands
Ulusal Maçlar - Champions Kupa Maçları
Temmuz 17
MS
Fiorentina
CD Guadalajara
İptal
Roma
CD Guadalajara
Temmuz 18
MS
Arsenal
FC Bayern München
Ulusal Maçlar - Kulüp Maçları
Temmuz 12
MS
ADO Den Haag
0 - 0
Kortrijk
MS
Pogon Szczecin
Vitesse
MS
RKC Waalwijk
KV Mechelen
MS
Amiens
Boulogne
MS
Viktoria Koeln 1904
Heracles
MS
FC Schweinberg
Borussia Dortmund
MS
RasenBallsport Leipzig
FC Zuerich
MS
Ried
1. FC Union Berlin
MS
Schalke 04
Bottrop
İptal
FC Würzburger Kickers
? - ?
Hoffenheim
MS
Delbruecker SC
SC Paderborn 07
MS
FC Stade Lausanne-Ouchy
Nantes
MS
Salzburg
Feyenoord
MS
Austria Wien
Queens Park Rangers
MS
Chemnitzer FC
Alanyaspor
MS
Club Brugge
NK Lokomotiva
MS
Lincoln Red Imps FC
Hull City
MS
Nimes
Rodez
İptal
PEC Zwolle
? - ?
Gent
MS
Montpellier
AS Beziers
MS
PSV Eindhoven
Aris Thessaloniki
MS
RCS
ADO Den Haag
MS
St. Johnstone
Inverness CT
MS
Real Betis
Sheffield United
AP
Vitoria de Setubal *
CD Cova da Piedade
Temmuz 13
MS
Rayo Vallecano
Leganes
MS
Young Boys
Kriens
MS
Toulouse
AC Ajaccio
MS
Varzim
Moreirense
MS
Aves
Tondela
MS
Pacos de Ferreira
Chaves
MS
Rio Ave
Boavista
MS
Brentford
0 - 0
Dynamo Kyiv
MS
Willem II
TOP Oss
MS
Sportfreunde Lotte
FC Groningen
MS
Werder Bremen
SV Darmstadt 98
MS
Manchester United
Perth Glory
MS
FC Liefering
Brighton & Hove Albion
MS
KFC Uerdingen
Sporting Charleroi
AP
Karlsruher SC
Sturm Graz *
MS
Lincoln City
Sheffield Wednesday
MS
Preußen Münster
Heracles
MS
SC Heerenveen
FC Volendam
AP
MSV Duisburg *
Stoke City
MS
Ağusburg
SpVgg Greuther Fürth
MS
BW Linz
1. FC Union Berlin
MS
Mattersburg
Holstein Kiel
MS
St. Patrick's Athletic
Chelsea
MS
Bayer Leverkusen
Fortuna Sittard
MS
Hertha BSC
Sturm Graz
MS
Hoffenheim
Eintracht Braunschweig
MS
LASK
1. FC Heidenheim 1846
MS
Wolfsburg
VVV-Venlo
MS
AFC Fylde
Preston North End
MS
Bedford
Luton Town
MS
Borussia Mönchengladbach
TSV 1860 München
MS
Celtic
0 - 0
Rennes
MS
Crawley Town
Swansea City
MS
Hamburger SV
Huddersfield Town
AP
Karlsruher SC
Hertha BSC *
MS
Kortrijk
NAC Breda
MS
Sion
0 - 0
Xamax
MS
Stocksbridge Park Steels
Sheffield Wednesday
MS
Welling United
Charlton Athletic
MS
Lyon
Servette
MS
AZ Alkmaar
Telstar
MS
Angers
Les Herbiers
MS
Dijon
Auxerre
MS
Royal Antwerp
0 - 0
Valenciennes
MS
SKN St. Poelten
Znojmo
MS
SV Gaflenz
Austria Wien
MS
Wolfsberger AC
Bordeaux
MS
Bayer Leverkusen
Eupen
MS
Nice
Thun
MS
Offenburger FV
Freiburg
MS
SV Gonsenheim
Mainz 05
MS
Napoli
Benevento
MS
Standard Liege
Strasbourg
MS
Ağusburg
Borussia Mönchengladbach
MS
Boluspor
Fenerbahce
MS
Lausanne
Monaco
MS
Lille
Reims
MS
Saint-Etienne
Clermont Foot
MS
Salzburg
Vorwaerts Steyr
MS
Slovan Bratislava
Hartberg
MS
St.Truiden
Gent
MS
Cercle Brugge
Lens
MS
Lagun Onak
Real Sociedad
MS
Lokeren
Zulte Waregem
MS
Oostende
Royal Excel Mouscron Peruwelz
MS
SC Heerenveen
KV Mechelen
MS
Santa Clara
Sporting Covilha
MS
St. Gallen
Sporting CP
MS
Villarreal
West Bromwich Albion
AP
Vitoria de Setubal *
Birmingham City
MS
Atromitos
Nottingham Forest
MS
Portimonense
SC Braga
MS
Basel
VfB Stuttgart
MS
Sevilla
Reading
MS
Academica
Benfica
İptal
Derby County
Bristol City
Temmuz 14
MS
San Antonio FC
Cardiff City
MS
Reutlingen
1. FC Köln
MS
Hartlepool United
Middlesbrough
MS
Santa Clara
Academico Viseu
MS
Fortuna Düsseldorf
Ipswich Town
MS
FC Emmen
Almere City FC
MS
Altach
Southampton
AP
SV Meppen
FC Utrecht *
MS
Derby County
Bristol City
MS
DSC Arminia Bielefeld
Norwich City
MS
Bradford City
Liverpool
MS
Genk
NK Lokomotiva
MS
Rangers
Marseille
İptal
Rochdale
? - ?
Blackburn Rovers
MS
Bologna
Rappresentativa Sciliar
MS
Fiorentina
Real Vicenza
MS
Verona
US Primiero
MS
Sion
0 - 0
Everton
MS
Wattenscheid
Schalke 04
MS
Torino
Merano
MS
FC Utrecht
Fortuna Düsseldorf
MS
Lugano
Inter
MS
Clusone
Atalanta
MS
Ajax
Istanbul Basaksehir
MS
Sparta Rotterdam
Maccabi Tel Aviv
MS
Rapid Wien
1. FC Nürnberg
MS
Vitoria de Guimaraes
Famalicao
Temmuz 15
MS
Club Brugge
Union St.-Gilloise
MS
SD Leioa
Eibar
MS
Maritimo
Portimonense
Temmuz 16
MS
Colorado Rapids
Arsenal
MS
Atletico Malagueno
0 - 0
Reading
MS
Penafiel
Santa Clara
İptal
SC Braga
? - ?
Al-Duhail SC
MS
Genclerbirligi
Antalyaspor
MS
TOP Oss
RKC Waalwijk
MS
FC Wacker Innsbruck II
Genoa
MS
Maritimo
0 - 0
Farense
MS
Metz
Sporting Charleroi
İptal
SC Paderborn 07
? - ?
Norwich City
MS
Paris FC
Dijon
MS
SC Herz Pinkafeld
Rapid Wien
MS
Eintracht Northeim
SC Paderborn 07
MS
Aves
2 - 0
RD Agueda
MS
FC Groningen
FC Emmen
MS
Heracles
Excelsior
MS
RFC Raeren
Eupen
MS
SV Straelen
VVV-Venlo
MS
Zulte Waregem
Oostende
MS
CF Peralada
RCD Espanyol
MS
Extremadura
Reading
MS
AFC Bournemouth
AFC Wimbledon
MS
Chorley
Preston North End
MS
Millwall
SC Braga
MS
SG Dynamo Dresden
Paris Saint-Germain
MS
Boreham Wood
Queens Park Rangers
MS
Ebbsfleet United
Charlton Athletic
MS
Scunthorpe United
Leicester City
MS
Basingstoke Town
Luton Town
MS
Northampton Town
Sheffield Wednesday
MS
Olympiacos
Nottingham Forest
MS
Barnet
Crystal Palace
MS
Burton Albion
Sheffield United
MS
Yeovil Town
Swansea City
MS
FC Porto
Fulham
Temmuz 17
MS
San Jose Earthquakes
Real Valladolid
İptal
Dijon
? - ?
Sochaux
MS
Manchester United
Leeds United
MS
SSV Jahn Regensburg
Hoffenheim
MS
Fiorentina
0 - 0
Bari
MS
Verona
Top 22
MS
Mainz 05
Rayo Vallecano
MS
SPAL
Gorica
MS
Cagliari
Real Vicenza
MS
Besiktas
Pendikspor
MS
Sampdoria
Sellero Novelle
MS
FC Erzgebirge Aue
Hertha BSC
MS
Feirense
Arouca
MS
Oliveirense
0 - 0
Tondela
MS
Rio Ave
Vitoria de Guimaraes
MS
Istanbul Basaksehir
Borussia Mönchengladbach
MS
Brest
Lorient
MS
Oberhausen
Heracles
MS
Willem II
Sparta Rotterdam
MS
VfL Bochum 1848
Barnsley
MS
Pacos de Ferreira
Penafiel
MS
SD Amorebieta
Eibar
MS
St.Truiden
Lommel
MS
Waasland-Beveren
Lens
MS
Orleans
Angers
MS
PSV Eindhoven
Wolfsburg
MS
First Vienna FC
1. FC Union Berlin
MS
Roeselare
1 - 1
Royal Excel Mouscron Peruwelz
MS
Feyenoord
Panathinaikos
MS
Wrexham
Stoke City
MS
Dagenham & Redbridge
Charlton Athletic
MS
Mansfield Town
Blackburn Rovers
MS
AZ Alkmaar
Gent
MS
Rochdale
Huddersfield Town
Temmuz 18
MS
FC Dallas
Sevilla
MS
Minnesota United
Aston Villa
MS
Seattle Sounders FC
Borussia Dortmund
10:00
Maritimo
? - ?
SC Braga
İptal
Fenerbahce
? - ?
Umraniyespor
11:00
Gil Vicente
? - ?
Boavista
15:00
Torino
? - ?
Pro Patria
16:00
Atalanta
? - ?
Brusaporto
17:00
Ajax
? - ?
Watford
İptal
KV Mechelen
? - ?
Roda JC Kerkrade
19:00
Maritimo
? - ?
Al-Duhail SC
23:00
Montpellier
? - ?
Saint-Etienne
Temmuz 19
02:00
Marseille
? - ?
Bordeaux
02:45
New Mexico United
? - ?
Cardiff City
Ulusal Maçlar - Uhren Kupa Maçları
Temmuz 12
MS
Luzern
Eintracht Frankfurt
Temmuz 13
MS
Young Boys
Crystal Palace
Ulusal Maçlar - Ülke Maçları :: women
May 31
MS
İsveç
Güney Kore
MS
Fransa
Çin
Haziran 1
MS
İngiltere
New Zealand
MS
Belçika
Tayland
MS
Hollanda
Avustralya
Haziran 2
MS
Japonya
İspanya
MS
Norway
South Africa
Haziran 4
MS
Galler
1 - 0
New Zealand
Ulusal Maçlar - Friendly (Under 21)
Haziran 11
MS
Albania U21
Galler U21
MS
Armenia U21
Moldova U21
MS
Finlandiya U21
İsveç U21
MS
Austria U21
Fransa U21
Haziran 12
MS
Hırvtistan U21
Danimarka U21
Ulusal Maçlar - FIFA Club Dünya Kupası
Aralık22, 2018
MS
Kashima Antlers
River Plate
MS
Real Madrid
Al-Ain
Ulusal Maçlar - Baltic Kupa Maçları
Haziran 2, 2018
MS
Latvia
Estonya
Haziran 5, 2018
MS
Litvanya
Latvia
Ulusal Maçlar - LaLiga World Tournament
Temmuz 27, 2018
MS
Girona
Melbourne City FC
Temmuz 28, 2018
MS
Kerala Blasters FC
Girona
Ulusal Maçlar - Gulf Kupa Maçları Play-Off
Ocak 2, 2018
MS
Oman
Bahrain
AET
Irak
UAE *
Ocak 5, 2018
AET
Oman *
UAE
Ulusal Maçlar - Gulf Kupa Maçları Grup A
Aralık28, 2017
MS
Kuwait
UAE
MS
Sudi Arabistan
Oman
Ulusal Maçlar - Gulf Kupa Maçları Grup B
Aralık29, 2017
MS
Irak
Yemen
MS
Qatar
Bahrain
Ulusal Maçlar - Toulon:: play-off
Haziran 15
AP
Mexico U22 *
Ireland U21
AP
Brezilya U22 *
Japonya U22
Ulusal Maçlar - Toulon:: placement matches
Haziran 11
AP
Bahrain U23
Qatar U23 *
MS
Guatemala U23
İngiltere U20
Haziran 12
MS
Portekiz U19
Fransa U18
Haziran 13
MS
Şili U23
Çin U23
Ulusal Maçlar - Toulon:: group A
Haziran 7
MS
Portekiz U19
Japonya U22
MS
Şili U23
İngiltere U20
Ulusal Maçlar - Toulon:: group B
Haziran 8
MS
Fransa U18
Guatemala U23
MS
Brezilya U22
Qatar U23
Ulusal Maçlar - Toulon:: group C
Haziran 9
MS
Bahrain U23
Ireland U21
MS
Mexico U22
Çin U23
Ulusal Maçlar - Friendly (Under 20)
Haziran 7
MS
Danimarka U20
Iceland U20
Haziran 10
MS
Danimarka U20
Norway U20
Ulusal Maçlar - Friendly (Under 19)
Haziran 7
MS
Finlandiya U19
0 - 0
Latvia U19
MS
Litvanya U19
0 - 0
Estonya U19
Haziran 9
MS
Estonya U19
Latvia U19
MS
Litvanya U19
Finlandiya U19
Haziran 10
MS
Belarus U19
0 - 1
Azerbaijan U19
Ulusal Maçlar - Friendly (Under 18)
Haziran 14
MS
Türkiye U18
Rusya U18 II
MS
Arjantin U18
1 - 0
Rusya U18
Ulusal Maçlar - Atlantic Kupa Maçları
Şubat 1
MS
Salzburg
Beijing Guoan
MS
Rosenborg
Slavia Prague
Şubat 4
MS
Mattersburg
IFK Norrkoeping
MS
AGF
Rosenborg
Şubat 6
AP
IFK Norrkoeping
Farense *
Haziran 9, 2018
AET
Padania *
Szekely Land
AET
Northern Kıbrıs
Karpatalya *
MS
Chagos Islands
1 - 6
Tuvalu
MS
Matabeleland
1 - 0
Tamil Eelam
AET
Tibet
United Koreans of Japonya *
MS
Barawa
0 - 7
Western Armenia
MS
Kabylia
0 - 2
Abkhazia
AP
Panjab *
Cascadia
Haziran 2, 2018
MS
Barawa
1 - 2
Cascadia
MS
Isle of Man
2 - 0
Tamil Eelam
Haziran 3, 2018
MS
Barawa
2 - 0
Isle of Man
MS
Tamil Eelam
0 - 6
Cascadia
Haziran 2, 2018
İptal
Abkhazia
? - ?
Felvidek
MS
Abkhazia
0 - 2
Karpatalya
MS
Northern Kıbrıs
3 - 1
Tibet
Haziran 3, 2018
MS
Abkhazia
2 - 2
Northern Kıbrıs
İptal
Felvidek
? - ?
Tibet
MS
Karpatalya
5 - 1
Tibet
Haziran 2, 2018
MS
Szekely Land
5 - 0
Matabeleland
MS
Padania
8 - 0
Tuvalu
Haziran 3, 2018
MS
Padania
3 - 1
Szekely Land
MS
Tuvalu
1 - 3
Matabeleland
Haziran 2, 2018
MS
United Koreans of Japonya
0 - 0
Kabylia
MS
Panjab
0 - 1
Western Armenia
Haziran 3, 2018
MS
Panjab
1 - 1
United Koreans of Japonya
MS
Western Armenia
4 - 0
Kabylia
Nisan 18
MS
Al Hilal Riyadh
Etoile du Sahel
Ulusal Maçlar - King's Kupa Maçları
Haziran 8
MS
India
Tayland
AP
Curacao *
Vietnam
MS
Scotland
Danimarka
MS
Switzerland
İspanya
MS
Portekiz
Iceland
AP
Canada *
İsveç
AP
Çin
Hollanda *
MS
Poland
Norway
March 1
MS
Scotland
Canada
March 4
MS
Iceland
Scotland
March 1
MS
Poland
İspanya
March 4
MS
Hollanda
Poland
March 1
MS
Çin
Norway
March 4
MS
Danimarka
Çin
March 1
MS
Portekiz
İsveç
March 4
MS
Switzerland
Portekiz
Ulusal Maçlar - Audi Kupa Maçları
Temmuz 30
17:00
Real Madrid
? - ?
Tottenham Hotspur
19:30
FC Bayern München
? - ?
Fenerbahce
Ulusal Maçlar - Suruga Bank Championship
Ağustos 7
11:00
Shonan Bellmare
? - ?
Athletico Paranaense
  • Maç Özetleri