Ulusal Maçlar - Ülke Maçları :: women
May 17
MS
ABD
New Zealand
MS
İspanya
Cameroon
May 18
MS
Canada
Mexico
May 20
00:00
Jamaica
? - ?
Panama
19:30
Şili
? - ?
Kolombiya
Ulusal Maçlar - Kulüp Maçları
May 14
MS
Solingen-Wald
Fortuna Düsseldorf
May 16
MS
New İngiltere Rev.
Chelsea
May 19
live 34'
SC Blau-Weiss 94 Papenburg
Werder Bremen
May 20
17:15
VfL Oldenburg
? - ?
Werder Bremen
Ulusal Maçlar - Friendly (Under 19)
May 14
MS
Bosnia-Herzegovina U19
1 - 0
Montenegro U19
Ulusal Maçlar - Friendly (Under 18)
May 14
MS
Macaristan U18
Switzerland U18
May 16
MS
Bosnia-Herzegovina U18
1 - 1
Montenegro U18
MS
Macaristan U18
Switzerland U18
May 20
11:00
Hırvtistan U18
? - ?
İspanya U18
11:00
Çek Cumhuriyeti U18
? - ?
Ukraine U18
11:00
İngiltere U18
? - ?
Rusya U18
17:00
Slovakya U18
? - ?
Mexico U18
Ulusal Maçlar - Ülke Maçları
March 26
MS
Japonya
Bolivia
MS
Güney Kore
Kolombiya
MS
UAE
0 - 0
Suriye
MS
Irak
Jordan
MS
Ivory Coast
Liberia
MS
Nigeria
Egypt
MS
Senegal
2 - 1
Mali
İptal
Çek Cumhuriyeti
? - ?
Arjantin
MS
Fas
Arjantin
MS
Algeria
Tunisia
MS
Çek Cumhuriyeti
Brezilya
MS
Gibraltar
Estonya
March 27
MS
Honduras
0 - 0
Ekvator
MS
ABD
Şili
MS
Peru
El Salvador
MS
Nicaragua
Guatemala
MS
Costa Rica
Jamaica
MS
Paraguay
Mexico
Ulusal Maçlar - Friendly (Under 21)
March 26
MS
Latvia U21
Ukraine U21
MS
Estonya U21
North Macedonia U21
MS
Kosovo U21
Malta U21
MS
Litvanya U21
Belarus U21
MS
Hollanda U21
Egypt U21
MS
Poland U21
Serbia U21
MS
Yunanistan U21
Montenegro U21
MS
Gürcistan U21
Israel U21
MS
İngiltere U21
Almanya U21
Ulusal Maçlar - FIFA Club Dünya Kupası
Aralık22, 2018
MS
Kashima Antlers
River Plate
MS
Real Madrid
Al-Ain
Ulusal Maçlar - Baltic Kupa Maçları
Haziran 2, 2018
MS
Latvia
Estonya
Haziran 5, 2018
MS
Litvanya
Latvia
Ulusal Maçlar - Kirin Kupa Maçları
Haziran 7, 2017
MS
Japonya
Suriye
Ulusal Maçlar - LaLiga World Tournament
Temmuz 27, 2018
MS
Girona
Melbourne City FC
Temmuz 28, 2018
MS
Kerala Blasters FC
Girona
Ulusal Maçlar - Uhren Kupa Maçları
Temmuz 13, 2018
MS
Basel
Feyenoord
Temmuz 14, 2018
MS
Young Boys
Wolverhampton Wanderers
Ulusal Maçlar - Gulf Kupa Maçları Play-Off
Ocak 2, 2018
MS
Oman
Bahrain
AET
Irak
UAE *
Ocak 5, 2018
AET
Oman *
UAE
Ulusal Maçlar - Gulf Kupa Maçları Grup A
Aralık28, 2017
MS
Kuwait
UAE
MS
Sudi Arabistan
Oman
Ulusal Maçlar - Gulf Kupa Maçları Grup B
Aralık29, 2017
MS
Irak
Yemen
MS
Qatar
Bahrain
Ulusal Maçlar - Atlantic Kupa Maçları
Şubat 1
MS
Salzburg
Beijing Guoan
MS
Rosenborg
Slavia Prague
Şubat 4
MS
Mattersburg
IFK Norrkoeping
MS
AGF
Rosenborg
Şubat 6
AP
IFK Norrkoeping
Farense *
Haziran 9, 2018
AET
Padania *
Szekely Land
AET
Northern Kıbrıs
Karpatalya *
MS
Chagos Islands
1 - 6
Tuvalu
MS
Matabeleland
1 - 0
Tamil Eelam
AET
Tibet
United Koreans of Japonya *
MS
Barawa
0 - 7
Western Armenia
MS
Kabylia
0 - 2
Abkhazia
AP
Panjab *
Cascadia
Haziran 2, 2018
MS
Barawa
1 - 2
Cascadia
MS
Isle of Man
2 - 0
Tamil Eelam
Haziran 3, 2018
MS
Barawa
2 - 0
Isle of Man
MS
Tamil Eelam
0 - 6
Cascadia
Haziran 2, 2018
İptal
Abkhazia
? - ?
Felvidek
MS
Abkhazia
0 - 2
Karpatalya
MS
Northern Kıbrıs
3 - 1
Tibet
Haziran 3, 2018
MS
Abkhazia
2 - 2
Northern Kıbrıs
İptal
Felvidek
? - ?
Tibet
MS
Karpatalya
5 - 1
Tibet
Haziran 2, 2018
MS
Szekely Land
5 - 0
Matabeleland
MS
Padania
8 - 0
Tuvalu
Haziran 3, 2018
MS
Padania
3 - 1
Szekely Land
MS
Tuvalu
1 - 3
Matabeleland
Haziran 2, 2018
MS
United Koreans of Japonya
0 - 0
Kabylia
MS
Panjab
0 - 1
Western Armenia
Haziran 3, 2018
MS
Panjab
1 - 1
United Koreans of Japonya
MS
Western Armenia
4 - 0
Kabylia
Nisan 18
MS
Al Hilal Riyadh
Etoile du Sahel
MS
Scotland
Danimarka
MS
Switzerland
İspanya
MS
Portekiz
Iceland
AP
Canada *
İsveç
AP
Çin
Hollanda *
MS
Poland
Norway
March 1
MS
Scotland
Canada
March 4
MS
Iceland
Scotland
March 1
MS
Poland
İspanya
March 4
MS
Hollanda
Poland
March 1
MS
Çin
Norway
March 4
MS
Danimarka
Çin
March 1
MS
Portekiz
İsveç
March 4
MS
Switzerland
Portekiz
Ulusal Maçlar - Champions Kupa Maçları
Temmuz 17
02:00
Roma
CD Guadalajara
Temmuz 18
04:00
Arsenal
FC Bayern München
Ulusal Maçlar - Audi Kupa Maçları
Temmuz 30
17:00
Real Madrid
? - ?
Tottenham Hotspur
19:30
FC Bayern München
? - ?
Fenerbahce
Ulusal Maçlar - Suruga Bank Championship
Ağustos 7
11:00
Shonan Bellmare
? - ?
Athletico Paranaense
Ulusal Maçlar - Toulon:: group A
Haziran 1
14:05
İngiltere U20
? - ?
Japonya U22
16:30
Portekiz U19
? - ?
Şili U21
Ulusal Maçlar - Toulon:: group B
Haziran 2
14:30
Fransa U18
? - ?
Qatar U23
18:00
Brezilya U20
? - ?
Guatemala U23
Ulusal Maçlar - Toulon:: group C
Haziran 3
14:30
Çin U23
? - ?
Ireland U21
18:00
Mexico U21
? - ?
Bahrain U23
  • Maç Özetleri