Temmuz 12
AP
Hearts *
Dundee United
Temmuz 13
MS
Cowdenbeath
East Fife
Temmuz 16
MS
Stenhousemuir
Dundee United
MS
Cowdenbeath
Hearts
Temmuz 13
MS
Forfar Athletic
Brechin City
MS
Ross County
Montrose
Temmuz 16
MS
Brechin City
Ross County
MS
Montrose
St. Johnstone
Temmuz 13
MS
Arbroath
Elgin City
AP
Stirling Albion
Hibernian *
Temmuz 16
AP
Tüm Fikstürleroa Athletic
Elgin City *
Temmuz 17
MS
Stirling Albion
Arbroath
Temmuz 13
MS
Peterhead
Cove Rangers
MS
Raith Rovers
Dundee FC
Temmuz 16
AP
Peterhead *
Inverness CT
Temmuz 17
AP
Cove Rangers
Dundee FC *
Temmuz 13
MS
Annan Athletic
Dumbarton
MS
Queen of South
Motherwell
Temmuz 16
MS
Greenock Morton
Dumbarton
AP
Queen of South *
Annan Athletic
Temmuz 13
AP
Hamilton Academical
Queen's Park *
MS
Partick Thistle
Airdrieonians
Temmuz 16
MS
Queen's Park
Partick Thistle
Temmuz 17
MS
Clyde
Hamilton Academical
Temmuz 13
MS
Berwick Rangers
Ayr United
AP
Falkirk
Livingston *
Temmuz 16
MS
Falkirk
Stranraer
MS
Livingston
Ayr United
Temmuz 13
MS
East Kilbride
Albion Rovers
Temmuz 14
MS
St. Mirren
Dunfermline Athletic
Temmuz 17
MS
Dunfermline Athletic
Albion Rovers
MS
St. Mirren
Edinburgh City
May 23
MS
Dundee United
St. Mirren
May 26
AET
St. Mirren *
Dundee United
May 15
MS
Raith Rovers
Queen of South
May 18
MS
Queen of South
Raith Rovers
May 14
MS
Annan Athletic
Clyde
May 18
MS
Clyde
Annan Athletic
Scotland - League 2:: play-off
May 18
MS
Berwick Rangers
Cove Rangers
May 25
MS
Hearts
Celtic
Scotland - Premiership
Ağustos 3
15:00
Aberdeen
Hearts
15:00
Celtic
St. Johnstone
15:00
Hibernian
St. Mirren
15:00
Livingston
Motherwell
15:00
Ross County
Hamilton Academical
Ağustos 4
13:30
Kilmarnock
Rangers
Scotland - Championship
Ağustos 2
19:05
Dunfermline Athletic
? - ?
Dundee FC
Ağustos 3
15:00
Tüm Fikstürleroa Athletic
? - ?
Partick Thistle
15:00
Arbroath
? - ?
Queen of South
15:00
Ayr United
? - ?
Greenock Morton
15:00
Dundee United
? - ?
Inverness CT
Scotland - League 1
Ağustos 3
15:00
Airdrieonians
? - ?
Forfar Athletic
15:00
Clyde
? - ?
East Fife
15:00
Dumbarton
? - ?
Raith Rovers
15:00
Peterhead
? - ?
Falkirk
15:00
Stranraer
? - ?
Montrose
Scotland - League 2
Ağustos 3
15:00
Brechin City
? - ?
Annan Athletic
15:00
Cove Rangers
? - ?
Edinburgh City
15:00
Elgin City
? - ?
Cowdenbeath
15:00
Stenhousemuir
? - ?
Albion Rovers
15:00
Stirling Albion
? - ?
Queen's Park
Scotland - Highland League
Temmuz 27
15:00
Brora Rangers
? - ?
Fort William
15:00
Deveronvale
? - ?
Nairn County
15:00
Fraserburgh
? - ?
Wick Academy
15:00
Inverurie Loco Works
? - ?
Buckie Thistle
15:00
Keith
? - ?
Formartine United
15:00
Lossiemouth
? - ?
Huntly
15:00
Strathspey Thistle
? - ?
Clachnacuddin
15:00
Turriff United
? - ?
Rothes
Scotland - Lowland League
Temmuz 27
15:00
BSC Glasgow
? - ?
East Stirlingshire
15:00
Bonnyrigg Rose Athletic
? - ?
Vale of Leithen
15:00
Edinburgh University
? - ?
Edusport Academy
15:00
Gala Fairydean Rovers
? - ?
Cumbernauld Colts
15:00
Gretna FC 2008
? - ?
Civil Service Strollers
15:00
Kelty Hearts
? - ?
Dalbeattie Star
15:00
Stirling University FC
? - ?
Spartans FC
Ağustos 6
19:00
Albion Rovers
? - ?
Hearts U21
19:00
Berwick Rangers
? - ?
Rangers FC U21
19:00
Brora Rangers
? - ?
Aberdeen U21
19:00
Fraserburgh
? - ?
Ross County U21
19:00
Hamilton Academical U21
? - ?
BSC Glasgow
19:00
Hibernian U21
? - ?
Elgin City
19:00
Kelty Hearts
? - ?
Kilmarnock U21
19:00
Livingston U21
? - ?
Formartine United
19:00
Motherwell U21
? - ?
Spartans FC
19:00
Queen's Park
? - ?
Celtic U21
19:00
St. Johnstone U21
? - ?
Cove Rangers
19:00
St. Mirren U21
? - ?
East Kilbride
  • Maç Özetleri