Dünya Kupası Women - Grup F
Haziran 11
17:00
Şili
? - ?
İsveç
20:00
ABD
? - ?
Tayland
Dünya Kupası Women - Grup E
Haziran 10
20:00
Canada
? - ?
Cameroon
Haziran 11
14:00
New Zealand
? - ?
Hollanda
Dünya Kupası Women - Grup D
Haziran 9
17:00
İngiltere
? - ?
Scotland
Haziran 10
17:00
Arjantin
? - ?
Japonya
Dünya Kupası Women - Grup C
Haziran 9
12:00
Avustralya
? - ?
İtalya
14:30
Brezilya
? - ?
Jamaica
Dünya Kupası Women - Grup B
Haziran 8
14:00
Almanya
? - ?
Çin
17:00
İspanya
? - ?
South Africa
Dünya Kupası Women - Grup A
Haziran 7
20:00
Fransa
? - ?
Güney Kore
Haziran 8
20:00
Norway
? - ?
Nigeria
Dünya Kupası Women - Play-off
Haziran 22
16:30
1B
? - ?
3ACD
20:00
2A
? - ?
2C
Haziran 23
16:30
1D
? - ?
3BEF
20:00
1A
? - ?
3CDE
Haziran 24
17:00
2B
? - ?
1F
20:00
2F
? - ?
2E
Dünya Kupası Women - Inter-Confederation Eleme:: play-off
Kasım 14, 2018
MS
Panama
Arjantin
Dünya Kupası Women - UEFA Eleme: play-off
Kasım 9, 2018
MS
Hollanda
Switzerland
Kasım 13, 2018
MS
Switzerland
Hollanda
Dünya Kupası Women - UEFA Eleme:: group 1
Eylül 4, 2018
MS
Kazakhstan
İngiltere
MS
Rusya
Bosnia and Herzegovina
Dünya Kupası Women - UEFA Eleme:: group 2
Eylül 4, 2018
MS
Albania
Scotland
MS
Poland
0 - 0
Switzerland
Dünya Kupası Women - UEFA Eleme:: group 3
Eylül 4, 2018
MS
Norway
Hollanda
MS
N.Ireland
Slovakya
Dünya Kupası Women - UEFA Eleme:: group 4
Eylül 4, 2018
MS
Danimarka
İsveç
MS
Ukraine
Macaristan
Dünya Kupası Women - UEFA Eleme:: group 5
Eylül 4, 2018
MS
Faroe Islands
Almanya
MS
Iceland
Çek Cumhuriyeti
Dünya Kupası Women - UEFA Eleme:: group 6
Eylül 4, 2018
MS
Belçika
İtalya
MS
Portekiz
Romanya
Dünya Kupası Women - UEFA Eleme:: group 7
Eylül 4, 2018
MS
Austria
Finlandiya
MS
İspanya
Serbia
Dünya Kupası Women - CONCACAF Eleme:: play-off
Ekim 17, 2018
AET
Panama
Jamaica *
Ekim 18, 2018
MS
Canada
ABD
Dünya Kupası Women - CONCACAF Eleme:: group A
Ekim 10, 2018
MS
Panama
Mexico
Ekim 11, 2018
MS
Trinidad and Tobago
ABD
Dünya Kupası Women - CONCACAF Eleme:: group B
Ekim 12, 2018
MS
Cuba
Jamaica
MS
Costa Rica
Canada
Dünya Kupası Women - UEFA Eleme 1st round: group 1
Nisan 11, 2017
MS
Estonya
0 - 1
Kazakhstan
MS
Latvia
1 - 1
Gürcistan
Dünya Kupası Women - UEFA Eleme 1st round: group 2
Nisan 11, 2017
MS
Albania
2 - 1
Yunanistan
MS
Kosovo
1 - 3
Malta
Dünya Kupası Women - UEFA Eleme 1st round: group 3
Nisan 11, 2017
MS
Andorra
0 - 2
Litvanya
MS
Moldova
0 - 0
Israel
Dünya Kupası Women - UEFA Eleme 1st round: group 4
Nisan 11, 2017
MS
Faroe Islands
2 - 1
Türkiye
MS
Luxembourg
1 - 7
Montenegro
  • Maç Özetleri